Asjade loopimine kassalindile müüjate poolt

nanni
postitatud 22.02 2011 / 23:39
Täna poes käies jäi järjekordselt silma, kuidas kassapidaja asju lindilt läbi lastes, selle asemel, et nad korralikult lindile asetada, lennutas neid justkui meelega ja toore jõuga. Ma ei saa aru, miks nii tehakse.
Üks kassapidaja lennutas mul taoliselt ka piimapaki tilkuma. Olen taolist suhtumist märganud erinevate müüjate puhul ning erinevates poodides.
Kas kellelgi on veel taolisi kogemusi, või olen ma ainuke, kelle asju loobitakse poes?
Madis
postitatud 23.02 2011 / 00:26
On juhtunud sellist asja küll. Sellele tähelepanu juhtides ei ole aga mingit tõsiseltvõetavat selgitust saanud.
Mari
postitatud 09.03 2011 / 22:28
Täiesti ajuvaba jah. Äkki rahustavad oma närve sel viisil?
Jaanus
postitatud 24.03 2011 / 14:57
okei ma saan aru, et suhkrupakki või vorstilati veel loobib kassalindile, kuid päris mitmel korral on nad samamoodi ka klaaspurkidega käitunud - iga kord olen mõelnud, et napilt oleks katki läinud

Aga närvide rahustuse kohta ütleksin nii, et sellisel juhul mõni kassapidaja on koguaeg närvis ja sellisel juhul ta peaks ametit vahetama :P
Kessu
postitatud 31.05 2011 / 03:13
Kui asjade looimisega närve rahustatakse siis tuleb lihtsalt ametit vahetada.Tuleb teetööde tipp hooaeg ja on kindlasti vaja odavat tööjõudu kes mulda loobiks.
kylli
postitatud 27.08 2012 / 15:27
Siinsest teemast on üle aasta möödas, kuid paraku pole osade müüjate suhtumine muutunud/paranenud ning sain ka mina osaliseks ebakompetentsele käitumisele poes, kus müüja sõna otseses mõttes lennutas mu asju suure kaarega lindi kaugemasse serva. Küpsised, mis plaanisin küpsisetordi jaoks, olid totaalselt pudiks ja minu vastavasisulisele märkusele reageeris müüjanna ilmselge upsaka "häh"-ga. Kahju.
Kasutaja
postitatud 14.10 2012 / 13:18
Eks siin ole asi selles ka, et nii saab kiiremini kaubad läbi libistatud. Ma arvan, et suurem osa müüjaid teeb oma tööd nii automaatselt, et nad ei mõtle enam asjade peale, mis katki võivad minna loopides.
Mihkel
postitatud 14.01 2013 / 21:27
Asjade loomisest veel parem on Selveri kassapidajate küsimus "Kas partnerkaarti on" ja seda just ajastuse pärast - miskipärast toimub see tihtipeale just siis, kui alustan asjade kassalindile ladumist.

Kas nad peavad selle esimesel võimalusel läbi tõmbama? Mulle küll nii ei tundu, kuna mitte mingit vahet ei näe ma ostutšekil olles andnud nii enne kui pärast ostude läbi tõmbamist.
to Mihkel
postitatud 06.03 2013 / 10:58
Vaat siinkohal on küll nii, et kui kassapidaja on tooted läbi löönud juba kassast ning esitad alles hiljem partnerkaardi, laseb kassaaparaat esimese tšeki täielikult välja ja alustab uue trükkimist - ressursiraiskamine.
Vasta teemale Loo uus teema
Ostunimekiri (0)
Veebi tarkvara arendus
sulge
Tagasiside
Sisesta juhul, kui soovid saada isiklikku tagasisidet.
või sulge aken
Sulge
Registreeru siin · Probleem sisse logimisega?
Sisene Facebooki konto kaudu Sisene Facebooki kontoga
Sulge
Kui sul on juba Hinnainfo.ee kasutaja või soovid sisse logida Facebooki kaudu, siis sisene portaali siin: logi sisse.
Registreerudes kinnitan, et nõustun Hinnainfo.ee kasutajatingimustega
Kasutajatingimused