Maxima kampaaniad - boikott Maximale

Madis
postitatud 22.02 2011 / 17:26
Ostsin ükspäev Maximast veekeetja. Tulin koju ja postkastist leidsin kampaanialehe ja üllatus üllatus, seesama veekeetja oli järgmisest päevast alates -50% allahinnatud. Läksin Järgmine päev poodi tagasi ja küsisin, et kas teile ei tundu see väga alatu. Nemad sellepeale, et noh, ikka juhtub, et ega nemadki ei tea mis tooted järgmisest päevast võivad kampaaniatoodeteks osutuda jne... Näiteks Konsumis on spetsiaalselt kampaaniatooted eraldi aluste peal ja seal on silt, et alates sellest-ja-sellest kuupäevast - ei teki võimalustki neid kaupu osta. Nojah, juhul kui nn tavatoode läheb odavamaks, siis ei ole midagi teha, kuid antud juhul oli tegemist ikkagi €10,- ja see ei ole mitte väike raha.
Oleks siis kasvõi kassapidaja pilgutanud silma ja öelnud, et kuulge-kuulge, tulge ja ostke seda homme, saate parema hinnaga - kliendina oleksin seda hoopis teistmoodi hinnanud. Praegu aga kaalun tõsiselt, et mitte enam Maximast osta - nemad jäävad 100-150€ igakuiselt ilma, mina aga pean kahjuks mõndasid tooteid kallimalt ostma... samas on lootus saada palju paremat teenindust.

Ja üldse krt, olen pidevalt juhtunud nö kampaaniatooteid ostma ja kas on juba teisel päeval otsas või ei ole veel kohale tulnud vms ja just tihtipeale Maximas.

P.S tegelik nn kodupood on mul Konsum, siis Maxima ja siis tulevad Rimi ja Kaubamaja toidupood.
Leenu
postitatud 04.03 2011 / 12:27
Teeme ära!
Madis
postitatud 09.03 2011 / 08:54
Ma ei pidanud vastu, käisin ikka Maximas. Seal oli paar asja lihtsalt niivõrd odavad, et patt oleks minemata jätta. Raha on ikka vähe ja mis sa ära teed...
Uudishimulik
postitatud 09.03 2011 / 22:18
Madis, mis need paar asja olid, mis sa sealt nii odavalt said? Äkki tasub endal ka sealt läbi vaadata.
Madis
postitatud 24.03 2011 / 14:17
Madis, mis need paar asja olid, mis sa sealt nii odavalt said? Äkki tasub endal ka sealt läbi vaadata.


Kondenspiim :D
ivark
postitatud 28.04 2011 / 13:21
Eelmisest aastast tekkis kodule lähemale üks Maxima aga no ei kutsu kohe kuidagi see õhkkond sealt oma igapäevaseid sisseoste tegema. Ka töökoha lähedal olev Maxima pole suurem asi, hommikul ei viitsita kaupa välja panna, asjad tihti kaootiliselt laiali ning kui õhtul minna, on enamus hea hinnaga tooteid juba välja müüdud. Üldiselt ostan sealt vaid kampaaniatooteid, mida olen varem tarbinud ja nende kvaliteedis veendunud, muidu ma sinna oma raha ei vii... olen vahel hommikuti taarat viies ka tšekiga kassast läbi jalutanud midagi ostmata.
Vasta teemale Loo uus teema
Ostunimekiri (0)
Veebi tarkvara arendus
sulge
Tagasiside
Sisesta juhul, kui soovid saada isiklikku tagasisidet.
või sulge aken
Sulge
Registreeru siin · Probleem sisse logimisega?
Sisene Facebooki konto kaudu Sisene Facebooki kontoga
Sulge
Kui sul on juba Hinnainfo.ee kasutaja või soovid sisse logida Facebooki kaudu, siis sisene portaali siin: logi sisse.
Registreerudes kinnitan, et nõustun Hinnainfo.ee kasutajatingimustega
Kasutajatingimused